Fred Deux

Fred Deux
Fred Deux
Fred Deux
Fred Deux

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRED DEUX (Frankrike, 1924-2015): "Le Sien", signerad och daterad 76, blyerts på papper, ca 23x9,5 cm,

584584

2018-10-27