Goerges Spiro oljemålning

Goerges Spiro oljemålning
Goerges Spiro oljemålning
Goerges Spiro oljemålning
Goerges Spiro oljemålning
Goerges Spiro oljemålning
Goerges Spiro oljemålning
Goerges Spiro oljemålning
Goerges Spiro oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984): Stilleben i ett surrealistiskt landskap, signerad Spiro 54, olja på pannå, ca 48x58 cm

584594

2018-10-26