Poul Skelbye oljemålning

Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUL SKELBYE (Danmark, 1919-2002): Komposition, signerad och daterad Skelbye 66, olja på pannå, ca 58,5x78,5 cm

Smärre skador

584622

2018-10-26