Aftonväska silver 1900-talets första hälft
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFTONVÄSKA, silver, 1900-talets första hälft, knäppe med cabochonslipad syntetisk safir, väskans bygel med graverad floral dekor, väskans längd inkl handlovsrem i läder, ca 32 cm, vikt ca 108 g
Bruksslitage
584641
2018-10-26