Urnor gjutjärn

Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

URNOR, 1 par, 1900-tal, sannolikt Stafsjö Bruk, gjutjärn, höjd ca 38 cm, diameter ca 34 cm

slitage, rost

584643

2018-10-31