Lena Cronqvist

Lena Cronqvist
Lena Cronqvist

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Flickor med katt och dockor, signerad och daterad Lena Cronqvist 1995, 44/275, färglitografi, ca 50x39 cm, oramad

584651

2018-10-26