Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "The Alleyway", New York, fotografi, signerad, signerad och daterad Per-Åke Persson New York 2006 a tergo, numrerad 3/10, 63x48 cm
584652
2018-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här