PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "The Alleyway", New Y

PER-ÅKE PERSSON (född 1950):
PER-ÅKE PERSSON (född 1950):
PER-ÅKE PERSSON (född 1950):
PER-ÅKE PERSSON (född 1950):

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "The Alleyway", New York, fotografi, signerad, signerad och daterad Per-Åke Persson New York 2006 a tergo, numrerad 3/10, 63x48 cm

Kuntoraportti

584652

Päivämäärä:

2018-10-26