Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PLÅTMYNT, Fredrik I, 4 daler silvermynt, stämplad 4 Daler Silf:mynt, FRS 1726, koppar, ca 25x22 cm, vikt ca 2,8 kg
Åldersrelaterat slitage
584653
2018-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här