Mynt 1700-tal Fredrik I

Mynt 1700-tal Fredrik I
Mynt 1700-tal Fredrik I
Mynt 1700-tal Fredrik I
Mynt 1700-tal Fredrik I
Mynt 1700-tal Fredrik I
Mynt 1700-tal Fredrik I

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PLÅTMYNT, Fredrik I, 4 daler silvermynt, stämplad 4 Daler Silf:mynt, FRS 1726, koppar, ca 25x22 cm, vikt ca 2,8 kg

Åldersrelaterat slitage

584653

2018-10-26