Sängbord i teak, ett par
2018-10-26
584654
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, teak, omkring 1900-talets mitt, ett par, låda i sargen, höjd ca 50, djup 42, bredd 44
Bruksslitage, färgsstänk