Lisa Larson Samlingar
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LISA LARSON, (3) "Skärgårdsbåten", "Fyr", Lusthus, figuriner, 3 st, stengods, polykromt glaserade, formgivningsår 1996/ formgivning 1990-tal/ daterad -97, märkta Lisa L K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd ca 15,5/ 18/ 19 cm
Kuntoraportti
Båten saknar akterflagga
584666
Päivämäärä:
2018-11-03