Halsband och armband
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HALSBAND och ARMBAND, 14 k guld, tegellänk med texturerad ytan, halsband, Kultakeskus Oy, Tavastehus, 1976, armband, stämplad ´´NW´´ 1973, halsbandslängd ca 45 cm, armbandslängd ca 19 cm, totalvikt ca 17.3 g
Bruksslitage
584673
2018-10-26