Halsband och armband

Halsband och armband
Halsband och armband
Halsband och armband
Halsband och armband
Halsband och armband
Halsband och armband

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALSBAND och ARMBAND, 14 k guld, tegellänk med texturerad ytan, halsband, Kultakeskus Oy, Tavastehus, 1976, armband, stämplad ´´NW´´ 1973, halsbandslängd ca 45 cm, armbandslängd ca 19 cm, totalvikt ca 17.3 g

Bruksslitage

584673

2018-10-26