Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Record", stolar, 1 par, Nordiska Kompaniet, ca 1935, bonad björk med ryggbricka i rotting, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, en ryggbricka med skador på rottingen
584675
2018-10-27