Kannor och stop i tenn

Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn
Kannor och stop i tenn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNOR 3 st., STOP, 2 st., tenn, 1800-tal, varav tre med datering 1827, 1818 samt 1823, höjd 20-21 cm

Skador och bucklor

584676

2018-10-26