Carl Riise oljemålning

Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL RIISE (1920-2016): "Föremål på bord", monogramsignerad CR, olja på pannå, 39x65 cm

584677

2018-10-27