Fåtöljer 1 par
2018-10-26
584683
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, troligtvis IKEA, omkring 1960/70-tal, rödbetsad bok, lösa dynor, sitthöjd ca 38 cm
smärre burksslitage, fläckar och mindre repor