Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEHMANN TOM 385, 1900-1920-tal, klättrande apa i lackerad plåt, "flossad" jacka i grönt, höjd 20 cm
Skadad fabriksförpackning medföljer, lackskador, senare snöre
584685
2018-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här