Carl Stenberg oljemålning

Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL STENBERG (1864-1934): Stilleben, signerad Carl Stenberg, olja på duk, 30x40 cm

584704

2018-10-27