Carl-Einar Borgström samt Edvin Ollers

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS, CARL-EINAR BORGSTRÖM, vas, burk med lock, tenn, 1930-tal, Ystad Metall resp Ollers, höjd 4-24, diameter 10-12,5 cm

Slitage, smärre bucklor

584724

2018-10-27