Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
BEHÅLLARE, 1 par, glas och bleckplåt, 1900-talets början, från kafferosteri, för kaffebönor, höjd ca 71 cm
Slitage, fläckar, smärre rost
584727
2018-10-26