Grythyttan, "bryggeristolar" 3 stycken

Grythyttan,
Grythyttan,
Grythyttan,
Grythyttan,
Grythyttan,
Grythyttan,
Grythyttan,
Grythyttan,

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRYTHYTTAN, "bryggeristol", 3 st, sent 1900-tal, fällbar stomme i metall, sits i ek, bemålade i vitt, sitthöjd ca 50 cm

Senare måleri, slitage, rost, flagnad färg,

584728

2018-10-26