Oidentifierad konstnär 1800-tal
2018-10-27
584729
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), rosenbuskar, otydligt signerad, daterad 1896, akvarell på papper, 30x30 cm