David Andersen sockerskål och gräddkanna

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAVID ANDERSEN, sockerskål och gräddkanna, silver, 1900-talets mitt, Norge, med utsvängda hänklar samt graverad dekor, höjd ca 6 cm, totalvikt ca 211 g, sockertång i nysilver medföljer

Bruksslitage, ställvis anlöpning

584737

2018-10-27