David Andersen sockerskål och gräddkanna
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAVID ANDERSEN, sockerskål och gräddkanna, silver, 1900-talets mitt, Norge, med utsvängda hänklar samt graverad dekor, höjd ca 6 cm, totalvikt ca 211 g, sockertång i nysilver medföljer
Bruksslitage, ställvis anlöpning
584737
2018-10-27