Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEIF TJERNED (född 1942): "Torso", signerad Tjerned, daterad 1989 à tergo, blandteknik/collage på pannå, ca 91x121 cm
Enstaka repor
584740
2018-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här