Leif Tjerned collage

Leif Tjerned collage
Leif Tjerned collage
Leif Tjerned collage
Leif Tjerned collage
Leif Tjerned collage
Leif Tjerned collage

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): "Torso", signerad Tjerned, daterad 1989 à tergo, blandteknik/collage på pannå, ca 91x121 cm

Enstaka repor

584740

2018-10-26