Fåtölj rokoko
2018-10-26
584746
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, rokoko, skuren dekor, förgylld, sammetskläddsel, höjd 102, sitthöjd 46 cm
Skador, lagningar, förstärkningar