Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Hässjor, signerad R.S och daterad 40, färgkrita, ca 25x34 cm, oramad
Gulnad
584748
2018-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här