Ragnar Sandberg rödkrita

Ragnar Sandberg rödkrita
Ragnar Sandberg rödkrita
Ragnar Sandberg rödkrita
Ragnar Sandberg rödkrita
Ragnar Sandberg rödkrita
Ragnar Sandberg rödkrita

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Man, signerad R.S och daterad 1933, rödkrita ca 27x38 cm

Reva, hanteringsveck

584749

2018-10-26