Birger Lundqvist etsning

Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGER LUNDQVIST (1910-1952 ): Självporträtt, signerad i trycket, etsning, ca 15x20 cm

584751

2018-10-26