Dörrskylt samt skospännen 1700-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DÖRRSKYLT, SKOSPÄNNEN, 3 st, rokoko, brons, delvis förgyllda, längd 8,5 resp 21,5 cm

584753

2018-10-26