Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JÖNS LUND, bägare, silver, Skara 1760, ca höjd 11 cm, vikt 148 g
Slitage, delvis spår av förgyllning
584754
2018-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här