Jöns Lund silvervägare

Jöns Lund silvervägare
Jöns Lund silvervägare
Jöns Lund silvervägare
Jöns Lund silvervägare
Jöns Lund silvervägare
Jöns Lund silvervägare
Jöns Lund silvervägare
Jöns Lund silvervägare

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖNS LUND, bägare, silver, Skara 1760, ca höjd 11 cm, vikt 148 g

Slitage, delvis spår av förgyllning

584754

2018-10-26