Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets slut, stomme i massiv oljad ek, fotavslut i borstat stål, höjd ca 51 cm, skivans mått ca 60x60 cm

Obetydligt slitage

584774

2018-10-26