Pendel 1930/40-tal

Pendel 1930/40-tal
Pendel 1930/40-tal
Pendel 1930/40-tal
Pendel 1930/40-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENDEL, 1930/40-tal, troligen Orrefors, randig glaskupa i frostat- och klarglas, två fäste i kromat stål medföljer, höjd ca 30-55 cm

Rost, slitage, kupan med fläck

584776

2018-10-27