Henri Picou oljemålning

Henri Picou oljemålning
Henri Picou oljemålning
Henri Picou oljemålning
Henri Picou oljemålning
Henri Picou oljemålning
Henri Picou oljemålning
Henri Picou oljemålning
Henri Picou oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HENRI PICOU (Frankrike, 1824-1895) föreställande tre läsande flickor i aftonklänningar, signerad H Picou, olja på duk, ca 73x60 cm

Krackelyr, före detta ramen var större

584789

2018-10-27