Nattduksbord 1 par
2018-10-26
584793
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, art deco, 1930-tal, bonad björk med intarsiadekor, glasskivor, höjd 65, 42x32 cm
Bruksslitage