Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PENDEL, 1930/40-tal, troligen Orrefors, randig glaskupa i frostat- och klarglas, två fäste i kromat stål medföljer, höjd ca 30-55 cm
Rost, slitage, kupan med fläckar
584800
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här