Kittel i koppar

Kittel i koppar
Kittel i koppar
Kittel i koppar
Kittel i koppar
Kittel i koppar
Kittel i koppar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARKITTEL, 1800-talets första hälft, höjd 40, märkt CPB, diameter 70 cm

Bruksslitage

584801

2018-10-26