Bokskåp/vitrinskåp i björk och masubjörk

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP/VITRINSKÅP, 8 stycken, samtida, björk, vitrindörrar med spröjs, inävdigt inredd med hyllplan, underdel med skåpdörrar i masubjörk, invändigt inredd med hyllplan, gångjärn i polerat stål, höjd ca 210(ink sockel á la 8 cm), bredd 115, djup 36 cm, mått motsvarande respektive skåp

Brukslitage, mindre repor

584803

2018-10-26