Joan Miro Ubu aux Baléares litografi
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983), "Ubu aux Baléares", 1971, signerad Miro, numrerad 95/120, editerad av Tériade, Paris, färglitografi, bladmått ca 50x66 cm
LITERATUR: Mourlot 768
Gulnat blad, ej examinerad ur ramen
584815
2018-10-26