Carl Cederholm, soffbord, Stil & Form

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL CEDERHOLM, soffbord, Firma Stil & Form, Stockholm 1940-50-tal, fanerad med mahogny, brickmärkt Komponerad av arkitekt Carl Cederholm STHLM Stil & Form, höjd 53, 144x53 cm

Slitage, blekt, fläckar

584820

2018-10-27