Carl Cederholm, soffbord, Stil & Form
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL CEDERHOLM, soffbord, Firma Stil & Form, Stockholm 1940-50-tal, fanerad med mahogny, brickmärkt Komponerad av arkitekt Carl Cederholm STHLM Stil & Form, höjd 53, 144x53 cm
Slitage, blekt, fläckar
584820
2018-10-27