Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Figur med fåglar, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, ca 19x30 cm
Enstaka krackelyrer
584848
2018-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här