Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: 10 stolar, matbord, 5 iläggskivor vardera 55, bordet höjd 74, diameter 120 cm
Bruksslitage
584849
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här