Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: 10 stolar, matbord, 5 iläggskivor vardera 55, bordet höjd 74, diameter 120 cm

Bruksslitage

584849

2018-10-27