Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1940-50-tal fanerat i mahogny, glasskiva, underrede i betsad bok, 2 luckor med mässinghandtag, 3-delad spegel, justerbara ytterspeglar, samtliga glas fasettslipade, höjd ca 67x133 cm

Smärre bruksslitage

584852

2018-10-26