Lotten Rönquist oljemålning

Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOTTEN RÖNQUIST (1864-1912): Aftonstämning, signerad och daterad L. Rönquist -96, olja på pannå, ca 17x30 cm

584858

2018-11-06