Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJ av Emma-karaktär, oscariansk, 1800-talets andra hälft, mahogny, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 45, högsta höjd 114 cm

Lagat krön, bruks och åldersrelaterat slitage

584862

2018-10-27