Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJ av Emma-karaktär, oscariansk, 1800-talets andra hälft, mahogny, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 45, högsta höjd 114 cm
Lagat krön, bruks och åldersrelaterat slitage
584862
2018-10-27