Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TVÄTTSTÄLL, 1900-talets början, mahogny, med hål för fat och tillbehör, en låda i särg, höjd ca 76.5 cm
Slitage, fläckar, märken, torrsprickor, träet är något bukig ställvis
584864
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här