Tvättställ 1900-talets början

Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början
Tvättställ 1900-talets början

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TVÄTTSTÄLL, 1900-talets början, mahogny, med hål för fat och tillbehör, en låda i särg, höjd ca 76.5 cm

Slitage, fläckar, märken, torrsprickor, träet är något bukig ställvis

584864

2018-10-27