Trädgårdsbord i gjutjärn
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, omrking sekelskiftet 18/1900-tal, gjutjärn, bladhölstrad pelarfot märkt ´Ludvigsberg Verkstad Stockholm No 30´, höjd ca 77 cm
Senare bemålad, rost, flagnad färg, missfärgningar och allmänt ytslitage
584868
2018-10-31