Trädgårdsbord i gjutjärn

Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn
Trädgårdsbord i gjutjärn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, omrking sekelskiftet 18/1900-tal, gjutjärn, bladhölstrad pelarfot märkt ´Ludvigsberg Verkstad Stockholm No 30´, höjd ca 77 cm

Senare bemålad, rost, flagnad färg, missfärgningar och allmänt ytslitage

584868

2018-10-31