Lampett

Lampett
Lampett
Lampett
Lampett
Lampett
Lampett
Lampett
Lampett
Lampett
Lampett

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPETT, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, två ljusarmar, dekor i pastellage, delvis blankförgylld, största mått ca 67x67 cm

Slitage, nagg

584875

2018-10-27