Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KERTTU NURMINEN, skål, glas, Nuutajärvi Notsjö, signerad, ca höjd 13 cm och diam 30 cm
Smärre slitage, tillverkningsdefekt
584885
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här